Hakkımızda

Çetinkaya Metal Ticaret A.Ş

Çetinkaya Meta Ticaret Anonim Şirketi, 1982 yılında İbrahim ÇETİNKAYA tarafından kurulmuştur. Şirket ortakları, Çetinkaya ailesi mensuplarından oluşmaktadır.

Şirket, kuruluşundan bugüne kadar elde ettiği bilgi, birikim ve potansiyeliyle demir dışı metaller sektöründe Türkiyede önder kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

Şirket günden güne müşteri portföyünü ve ürün yelpazesini arttırarak gelişmesini sürdürmüştür ve sürdürmeye devam etmektedir.

Gerek Uluslararası ve gerekse Türkiye sathındaki müşterimizin memnuniyeti için ürünlerde kalite ve ilişkilerde güven ön planda tutulmaktadır.

Sektörümüzdeki yenilikler ve müşterilerimizin beklentileri, bilgili ve birikimli elemanlarımız tarafından yakından takip edilmektedir.

İmalatci ve toptancı müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve ilişkilerimizi kolaylaştırmak amacıyla Web sayfamız yenilenerek hizmete sunulmaktadır.

Misyonumuz

Çetinkaya Metal’in misyonu pirinç,bakır,bronz ve teknik plastik sektöründe kaliteli, güvenilir ve uygun maliyetli ürün ve hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Süreçleri ve ürünleri sürekli geliştirmek için en son teknolojileri kullanırız.

Çevresel duyarlılıkla tüm kaynakları efektif ve etkili kullanırken, birinci sınıf müşteri hizmetleri ve rekabetçi fiyatlarla müşterilerimizin özel isteklerine çözümler bulmak.

Çalışanlarımızın, şirketimizin iç müşterileri olduğunu bilincine varıp, etik değerlerimiz ve ilkelerimizi koruyarak başarı ve karlılığa ulaşmak.

Vizyonumuz

Türkiye çapında pirinç,bakır,bronz ve teknik plastik sektöründe tercih edilen ve iyi bilinen bir tedarikçi olmak.